GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar+skålfat 9344020
nr 934 4020
Tallrikar+skålfat
3+ 1, Kina, bland annat. omkring 1800-tal, diameter: 12-13
Kondition: nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 januari 2015
kl 19:54:22
12/1 11:06:00
12/1 11:07:05
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion